ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kedipet.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Uluslararası Standartlarda 2 Dişi British Black Golden #18070

Cinsi
Cinsiyet
:   Dişi
Yaş
:   3 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  18070
İlan Tarihi
:  09 Nisan 2018


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 1 yıl önce yayınlandı.
Bu ilanı görüntüledi.
Bu ilan üyelerimizden aldı.
Açıklama

4 yıldır kedi yetiştiriciliği (cat breeding) alanında profesyonel hizmet veren catterymiz, yetiştiriciliğini yaptığı ırkların gelişimine katkı sağlamaktadır.

GOLDEN (ALTIN) RENKLİ yavrularımız, Safkan Full Secereli Scottish Fold Black Golden baba ve Safkan Full Secereli Scottish Straight (dik kulak) Black Golden Shaded anneden 30.11.2017 tarihinde dünyaya gelmiştir.

3 ayı aşkın bir süredir gözetimimizde aralıksız anne sütü ile beslenen ve bu sebeple bağısıklık sistemi oldukça kuvvetli olan yavrularımız Ocak ayından bu yana anne sütü ile birlikte premium kuru mama (Royal Canin Mother & Baby Cat ve ND), sair sıvı gıdalar (laktozsuz süt, keçi sütü, kefir) sair katı gıdalar, (bıldırcın yumurtası, çiğ kırmızı et, sakatat türleri), takviye gıdalar (Dr. Clauders Catmilk, Oralade Elektrolit Destekleyici, Balık yağı) ile beslenmiş olup, bu bilinçli beslenmenin sonucu olarak son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahiptirler.

220 metrekare dubleks bir meskende hizmet veren catterymizde anne kediler ultrason sonucunda hamile oldukları tespit edildikten hemen sonra başka hiçbir kedinin bulunmadığı bir odaya alınırlar ve boylece hamilelik, doğum ve emzirme süreclerini huzurlu bir ortamda geçirmeleri sağlanır. Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sosyalleşmeleri ve dahil olacakları yeni aileye kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri açısından anne sütünden kesilmiş olan diğer yavrularımızla birlikte oyun odalarına alınarak yeni ailesine teslim edileceği güne kadar bu kendilerine özel odalarda kalırlar. 

Scottish Straight (dik kulak) Black Golden (SCS ny 25) renk koduna ve kalıcı yeşil göz rengine sahip 2 kızımız, doğal göz sürmesine sahip olup iç dış parazit tedavileri yapıldıktan ve yapılan tedavileri uzman veteriner hekimimiz tarafından sağlık karnesine işlendikten sonra sağlık karnesi ile birlikte yeni ailesine teslim edilecektir. 

İstanbul'dan uçuş bulunan her ilimize THY (Türk Hava Yolları) aracılığıyla, bulunmayan yakın illerimize ise 4 yıldır anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile konforlu ve güvenli transfer imkanı sunmaktayız. Bu nadide ve ülkemizde az rastlanan son derece kıymetli 2 yavrumuza sahip olmak için sistemde kayıtlı telefon numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Uluslararası Standartlarda 2 Dişi British Black Golden #18070
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder