ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kedipet.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Son 3 Yavru !! Anne Altından Safkan British Shorthair #3542

Cinsi
Cinsiyet
:  Erkek
Yaş
:  1 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  3542
İlan Tarihi
:  24 Ekim 2016


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 yıl önce yayınlandı.
Bu ilanı görüntüledi.
Bu ilan üyelerimizden aldı.
Açıklama

25 Ağustos 2016 tarihinde 5 british shorthair cinsi yavru kedimiz doğmuştur. An itibari ile 3 yavrumuz kalmıştır. 1 gri (erkek), 2 koyu kahve (erkek ve dişi). Renk skalasında gri olan kedimiz British Shorthair Blue olarak, koyu kahve olanlar ise British Shorthair Chocolate olarak geçmektedir. 

Ev ortamında yetişen yavrularımız kuru mamaya başlamış ve kum alışkanlıklarını kazanmış olup yeni yuvalarına yerleşmeye hazırlardır; ayrıca.sağlık kontrolleri veteriner tarafından yapılmıştır. Anne ve baba safkan British Shorthair olup her iki ayda bir iç ve dış parazitleri ile her yıl karma, kuduz ve lösemi aşıları veteriner tarafından yapılmaktadır.

Yüksek fiyatlandırma yalnızca Blue (Gri) yavrumuz için geçerlidir.  Fiyatların makul olması mama ve kum masrafları içindir. Herhangi bir ticari kaygı gütmüyoruz, bu nedenle pazarlığa kapalıyız. 

ÖNEMLİ NOT : 1kg ağırlığından önce iğne yaptırılması sakıncalıdır, yavrunun sağlığını tehlikeye atmaktadır, aşıları yaptırılmadan önce ise kesinlikle ev ortamından ayırmayınız ve sokak kedileriyle temasına izin vermeyiniz.

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Son 3 Yavru !! Anne Altından Safkan British Shorthair #3542
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder