ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kedipet.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

PATİ , MUCİZESİNİ DEVAM ETTİRECEK KALICI AİLESİNİ ARIYOR #20095

Cinsi
:   Tekir
Cinsiyet
:   Dişi
Yaş
:   8 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  20095
İlan Tarihi
:  04 Mayıs 2018


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 10 ay önce yayınlandı.
Bu ilanı görüntüledi.
Açıklama

Bu ilan PATİ için vereceğimiz son ilan .. Maalesef ki ilk 2 ilanda PATİ’nin gerçek hikayesini anlattık, ilanı inceleyenlerin PATİ'nin sakat kaldığını zannettiğini düşünüyoruz. Yine de PATİ'nin hikayesini sizlerle paylaşmak istedik..

PATİ ; apartmanımızın bahçesinde baktığımız kedilerdendi. 15 Ocak’da daha 4 aylıkken, bir minübüsün motoruna girip , kendisini V kayışına sıkıştırmış; sürücü motoru çalıştırırken çığlık duymuş. Aracı hareket ettirmeden durdurup motor kapağını açınca V kayışına dolanmış PATİ’yi görmüş. Yarım saat uğraşmışlar , sonunda kayışı kesmişler, PATİ motorun altına kayıp kaçmış ama sağ ayağı sekerek.. Sağ ayağının dirseği ile omuzu arasındaki kemikleri sıkışmadan ötürü kırılmış.  Sağ dirseği ile sağ patisi arası ise hissis kalmış. Bu kediciğin arkasından 15 gün koştuk, çünkü kazanın etkisiyle çok korkmuştu, kangren olacaktı, sonunda yakaladık , harika bir ameliyat geçirdi. Sağ dirseği ile omuzu arasında kemikleri tamamen düzeldi. Sağ dirseği ile sağ patisi arasındaki bölge için onlarca seans akupunktur ve laser tedavisi yaptırdık. İnanır mısınız PATİ de çaba gösterdi ve bir mucize oldu. PATİ iyileşti… Zaten ismi bu nedenle PATİ

Bu hikayeyi ilk ilanda yazınca herkes PATİ’nin sakat kaldığını düşündü .. Ama gerçek şu ; BİR MUCİZE OLDU VE TAMAMEN İYİLEŞTİ..

PATİ’cik kazadan sonra 4 aydır geçici olarak evimizde misafir, ancak evdeki kedi nüfusundan dolayı , yalnız başına bir odada yaşamak zorunda kaldı , bu nedenle de çok mutsuz. Ona 4 aydır çok iyi baktık, tertemiz ortamda yaşıyor.İç parazit-dış parazit-kist-karma-kuduz tüm aşılarını yaptırdık. Kısırlaştırdık.

Kısa sürede kalıcı ailesini bulamazsak çok üzülsek de mecburen apartmanımızın bahçesine geri bırakmamız gerekiyor. Sebebi de şu ; PATİ ‘nin kaldığı oda kapısının diğer tarafındaki kedilerin kendisine bağırıp çağırması , tıslayıp hırlamaları , PATİ’yi hem korkutuyor, hem de daha da mutsuzlaşıyor. PATİ çok haklı olarak bir evin içinde rahatça dolaşmak istiyor, daha özgür olmak istiyor.

Önemli Not : PATİ'nin Hemogram ve Corona tahlilleri yapıldı ,  Coronası yok , kan tahlilleri gayet iyi, sağlıklı ve sorunu olmayan küçük bir kız. 

PATİ ailenizin üyesi olmak istiyor, lütfen PATİ'ye destek olun...

PATİ için ve/veya tedavileri için hiçbir ücret talep edilmemekte olup eşyalarıyla birlikte sahiplendirilecektir. Yeter ki PATİ'nin aile ferdi olacağının bilincinde olacak , O'nu çok sevecek bir ailesi olsun.

 

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

PATİ , MUCİZESİNİ DEVAM ETTİRECEK KALICI AİLESİNİ ARIYOR #20095
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder