ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kedipet.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Karamel'ime Canımın En Büyük Parçasına Acil Yuva Arıyoruz #1729

Cinsi
:   Sarman
Cinsiyet
:  Dişi
Yaş
:  11 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  1729
İlan Tarihi
:  21 Temmuz 2016


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 yıl önce yayınlandı.
Bu ilanı görüntüledi.
Açıklama

Canım'ın en büyük parçasını zorunlu olarak (ailevi birtakım nedenlerden dolayı) sahiplendiriyoruz.

Benim melek kızım hayatımıza girdiğinde daha 40 günlük bir bebekti.Benim ellerimde büyüdü. Arkadaşım oldu,canım kızım oldu,yarenim oldu.Apustos ayında tam bir yaşında olacak.Sizden tek isteğim;ona bakacak olan ailenin kızımı en az benim kadar sevip,korumaları.Sıcak,güvenli,mutlu,huzurlu bir yuvası olsun istiyorum.

Çok akıllıdır benim kızım.Oyun oynamayı çok sever,ellerimi arasına başını koyup uyumayı çok sever.Kendini sevdirmeyi,o minicik sesiyle miyavlayarak anne demeyi,derdini anlatmayı çok iyi bilir.Bu zamana kadar tuvaletiyle iligili en ufak bir sorun yaşamadık.Temizlik hastasıdır.Çok beklemiş duyunu içmez,bazen su kabına mamasını düşürür temizlenene kadar içmez,araba sesinden çok korkar.İç ve dış parazitlerini bu zaman kadar hep düzenliolarak yaptırdık.Kısırlaştıma için ise veterinerimiz onbeşinci aynın doldurmasını istedi.Vücut gelişimi ve sağlığı açısından,o yüzden yaptırmadık ancak sahiplenecek olan aileyle bizzat görüşeceğimiz için kısırlaştırmasını da biz yaptırmak istiyoruz.Kızımızın kendi veterinerinde yaptıracağız.

Sizlerden istediğimiz tek şey az önce de söylediğim gibi güzel,huzurlu,mutlu bir yuva sağlamanız.Onu çok çok çok kocaman sevmeniz.

hERHANGİ BİR ŞEKİLDE ÜCRET TALEBİNDE BULUNULMAYACAK,KIZIMIZI ÜCRETSİZ VE HERHANGİ BİR BEKLENTİ OLMADAN SAHİPLENDİRİYORUZ.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Karamel\'ime Canımın En Büyük Parçasına Acil Yuva Arıyoruz #1729
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder