GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

EEXOTİC SHORTHAİR BEBEKLERİZ.. BİZİ ÇOK SEVECEKSİNİZ..

kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Cinsiyet
:   Erkek ve Dişi
Yaş
:   2 Aylıktan Küçük
Durum
:   Ön Talepli
İlan No
:  150805
İlan Tarihi
:  16 Nisan 2023


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 ay önce yayınlandı.
İlan Detayları

Biz 1.sınıf orjinal ''Exotich Shothair'' çok kaliteli ve mükemmel bebişleriz. 7Mart 2023 sabahı dünyaya geldik. Toplamda 3dişi 1erkek kardeşiz. Biz dünyayı çok sevdik, sizde bizi çok seveceksiniz. Annemiz ADA, babamız MEYO'dur. İsterseniz resimleri var görebilirsiniz. Annem ve babam orjinal Exotic Shorthairdir. Sahibimiz bizi 15-20 nisandan sonra teslim edeceğini söylüyor.

Kuru mamaya geçiş ve tuvalet eğitimi bu hafta başladı. Veterinerimiz bizi sürekli veteriner abi ve ablalara götürüyor. Sürekli veteriner kontrolündeyiz. İğneyi sevmiyoruz ama mecburmuşuz. Bizi aldıgınız zaman sizin adınıza çiplenecekmişiz ve yeni kimliğimiz olacakmış. Ama sizin iğne yapmayan veterineriniz varsa onada gidebiliriz. :))  Çiplendikten sonra bizlere iç dış parazit aşısını siz yaptıracakmışsınız. 

Sahibimiz sürekli resim ve videolarımızı çekiyor. Görmek isterseniz ona yazabilirsiniz. Özellikle doğum sonrası resimlerimiz var. videolarımız var.

Biz bebekken biraz oyuncuyuz. Ama 5-6 aydan sonra çok uysal ve sakin oluyormuşuz. Kesinlikle halılarınızı koltuklarınızı tırmalamayız çizmeyiz. Hiç kimseyi ısırmayız. Oyuncak peluş gibiyiz.

Lütfen bize bakacak, bol bol mamalar alacak, bizi çok ama çok sevecek aileler arasınlar bizleri. Özellikle İstanbul olursa çok seviniriz. Şehir dışı gönderim biraz zor oluyormuş. Otobüste karanlıkta korkabiliriz. Pet taksi varmış. Belki onunla gelebiliriz.  

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

EEXOTİC SHORTHAİR BEBEKLERİZ.. BİZİ ÇOK SEVECEKSİNİZ.. #150805
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder