GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Dünyanın en uysal eğitimli kedisi Silver Scottish Fold

Yeni Üye
Cinsiyet
:   Erkek
Yaş
:   2 Yaşında
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  116150
İlan Tarihi
:  10 Mayıs 2022


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 hafta önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.

Merhabalar,

Kedimiz Tostos'u sağlık problemlerimizden dolayı üzülerek sahiplendirmek istiyoruz.

Bu ırkları bilen bilir genel olarak sakin hayvanlardır. Bizim Tostos'umuz ise daha da sakindir, yaramazlık yapmaz, oyun oynatmadığınız sürece hoplayıp zıplamaz.

Eşya tırmalaması yoktur, olursada yapma demeniz yeterlidir. Çıkmaması gereken yatağa çıktığı zaman bir kere ikaz etmeniz yeterlidir tekrar çıkmaz. İnsanları da kesinlikle tırmalamaz, saldırmaz.

Evinizin camına balkonun file çekmeniz gerekmez, kesinlikle atlamaz, 2. katta olmamıza rağmen ne camdan ne balkondan atlamıştır.

Ayrıca tuvalet eğitimi vardır. Klozetine çıkar oraya yapar. Bu sebeple kum derdi tuvalet kokusu derdiniz olmayacaktır.. İsterseniz yine kum kabını koyabilirsiniz ama kum kabını koyarsanız klozete yapmaz.

Taranmayı sevilmeyi çok sever. Günlük taramasını eksik etmezseniz kolay kolay tüy problemi yaşamazsınız.

Ayrıca kedimiz kısır değildir. Çiftleştirmek isteyenler çiftleştirebilirler.

Genel olarak misafirden ve çocuklardan uzak durur. Evinize misafir geldiğinde tostos'u bulamazsınız :) her zman girecek bir delik bulur :)

Evimizde 7 aylık bebeğimizde mevcut. Şu ana kadar bebekle ilgili olumsuz bir durum yaşamadık. Bebekli ailelerde isterlerse düşünebilirler.

Alacak arkadaşlara söyleyelim Büyük ihtimal tostos'un bir hafta alışma süreci olacaktır. Gittiği evde bizi bir müddet arayacağını tahmin ediyorum. O yüzden bir hafta uzaktan sevmeye gayret göstermek lazım, Zamanla ödül maması ile seslenince gelecektir.

Miyavlaması çok nadirdir. Ama ev ahalinden birini yanında görmezse yada bir ortamda kapalı kalırsa size bir müddet seslenecektir.

Aklımıza geleni yazmaya çalıştık, Sormak istediğiniz bir şey olursa elimizden geldiğince cevaplarız. Alerji problemimiz ortaya çıkmasa kesinlikle sahiplendirmeyiz. Sahiplendirme yazıp neden ücret talep ediyorsunuz diyenler olabilir;

Ücret istememiz kar, yapılan masraf vs için değildir, Ücret verebilecek olanlar her hangi bir sorun olduğunda yada yaşam kalitesini yükseltme konusunda da masrafından kaçınmayacaktır. Hemde geçici hevesle sahiplenmek isteyenler ücret karşılığından dolayı vazgeçecektir. Ayrıca verilen ücretin karşılığı boşa gitmeyecektir.

Aşıları parazitleri tamdır. Karnesi ve eşyaları ile birlikte verilecektir.

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Dünyanın en uysal eğitimli kedisi Silver Scottish Fold #116150
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder